درباره ی ما

این شرکت فعالیت های خود را از سال 1386 با توزیع کودهای شیمیایی ماکرو، بذور و سموم دفع آفات نباتی و علف کش ها آغاز کرده است و هم اکنون نیز علاوه بر توزیع نهاده های فوق در تولید و تهیه انواع کودهای آلی گوگردی گرانوله(مخصوص زراعات و باغات )، انواع NPK پودری، سولو پتاس، سوپر فسفات ساده، کامل ماکرو، پتاس گرانوله، هیومیک اسید گرانول، پلت و گرانوله مرغی،گوگرد بنتونیت دار، فسفات گوگردی، پتاس گوگردی، فسفات ازته، کود مخصوص پسته، کود مخصوص زعفران و گوگرد مش با سایزبندی های مختلف فعالیت دارد.
این شرکت بنا به تقاضای مصرف کنندگان، سفارشات انواع کودهای آلی و شیمیایی با آنالیز مورد نظر مشتریان جهت زراعت و باغات را تولید می نماید.

ما بر این باوریم که در برابر تمام مشتریانی که از محصولات و خدمات ما استفاده می کنند مسئولیم ، لذا تمامی تلاش مان را در جهت افزایش عملکرد محصولات و سلامت مصرف کننده نهایی فراهم نموده ایم .اگر امروز نام نهاده گستر به عنوان نمادی از اعتماد و کیفیت در صنعت کشاورزی جاریست ، تنها به یاری یکتای بی همتا و پشتوانه سالها تجربه ، همکاری و مشتریان وفادار این خانواده بزرگ بدست آمده است . امید است با تکیه بر خداوند منان و پشتکار همکاران سخت کوش و حمایت های بی دریغ مشتریان گرانقدر ، نقش مؤثری در اعتلای جایگاه کشاورزی میهن عزیزمان ایفا کنیم .

مدیر عامل - محمد هاشمی

لینکهای مفید

        وزارت جهاد کشاورزی     
    موسسه تحقیقات خاک و آب
    بازار بزرگ کشاورزی ایران
    بروشور ها و کاتالوگهای نهاده گستر

 

تماس با ما

  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  5138471624
  5138471625
  5138437135
مشهد - خیابان سناباد - سناباد 45 - پلاک 71

به ما بپیوندید...